ART / Oil paintings / Oil painting 16144409
nr 1614 4409
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, seascape. Oil on canvas, 38x51, oramad slitage, damages,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Marin. Olja på duk, 38x51, oramad slitage, skador
600
SEK 400
Monday April 22 2024
at 20:17:07
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr